author: Р.Генов

Янислав Тодоров - шампионът на 10.5 км на маратон "Варна"

Янислав Тодоров спечели златото на 10.5 км на маратон "Варна". той дълго време живя във Варна и познава трасето, затова потвърди, че му е било лесно. Янислав не крие, че дистанцията на 10 км е любимата му и се чувства най-силен в нея. Мисли и за..

13.05.24 15:05 |

Наближава регатата "Варна ченъл къп"

Предстои поредното издание на ветроходната регата „Варна ченъл къп“. Проявата е от 23-26 май. Регатата се организира от Община Варна, „Ултрамарин ВСК“ и яхт клуб „ЛЗ яхтинг 1991“. Предварителни заявки ще се приемат до 22 май 2024 г. Подаването на..

13.05.24 14:15 |

Стоян Владков Рекорден брой участници на маратон „Варна“ имаше вчера, повече от 1200 души бягаха в 9-то издание на маратона. Днес ви срещаме с най-добрите българи, които заслужиха място на почетната стълбичка. Памела Ени /снимката горе/,..

13.05.24 11:55 |

"Спартак"-Варна вече официално е шампион на Втора лига

ФК Спартак Варна II се наложи с 5:1 над Черноломец (Попово) в 27-ия кръг на Североизточна Трета лига на СК Локомотив. За 14-а победа през сезона се разписаха Цветослав Маринов, Мартин Янакиев, Александър Александров, Александър Йорданов и Стефан..

13.05.24 10:33 |

”Комфорт”-Варна постигна 4 победи

В гр.Пловдив се проведе II етап, I турнир от Висша лига -жени по тенис на маса, сезон 2023/24г.СКТМ ”Комфорт”Варна постигна 4 победи срещу отборите на Стамболийски 4:0, ЦСКА”София 4:0, Две Могили 4:1 и Пин Понг-София с 4:0. До момента състезателките на..

13.05.24 10:30 |

"Добруджа" с бронзови медали

Отборът на Добруджа взе бронзови медали от Държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст. Възпитаниците на Веселин Великов и Пламен Великов, спечелиха малкия финал срещу Люлин (София) с 3:2 (25:14; 25:18; 23:25; 18:25; 15:7).

13.05.24 10:29 |

Всички победители на Маратон Варна

Кенийски победи на Маратон Варна, българите взеха бронз.  Емблематичното за града събитие бе съпътствано от уникален спортен празник с десетки демонстрации и атрактивни изпълнения. Кенийски атлети триумфираха на Маратон Варна. Шадрак Кимайо..

12.05.24 14:34 |

Кенийци спечелиха Mаратон Варна

Завърши деветият маратон "Варна". При мъжете на първо място се класира кениецът  Шидрак Кимайо с време 2.24.02 ч. С 2,24,20 ч Кенеди Роно (Кения) е втори. Първо място при жените за Шейла Чебет (Кения) с време 2.40.35 ч. Нашата Маринела Нинева остана на..

12.05.24 14:22 |

Сериозен интерес за участие в 27-то ретро класик рали "Нептун" във Варна. Надпреварата стартира днес и ще завърши около 17.00 ч с финал пред Община Варна. В надпреварата при ретро автомобилите участниците са 13, а в 4-то Еко рали има 8 участници...

11.05.24 12:16 |