Антена спорт

Снимка

“Антена спорт” - винаги най-актуалните спортни събития от регионален, национален и международен мащаб.

Интервюта с известни спортисти, отразяване на футболните срещи на пловдивските тимове, пълна информация за спортната обстановка в страната с преки включвания на кореспонденти.

За всички футболни и тотоманиаци - следене “на живо” на срещите от най-интересните европейски първенства, специални пратеници на всички големи международни форуми.

“Антена спорт” - всеки делничен ден от 9.30 до 10.00 часа и от 17.00 до 18.00 часа. Събота от 16.00 до 18.00 часа, както и във всяко време, когато пловдивски отбори от А професионална група играят футбол.

Георги Иванов откри нов футболен терен в пловдивското село Труд

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов бе специален гост на откриването на футболен терен в село Труд (Област Пловдив), чието финансиране е осигурено по програма FIFA Forward 3.0 със съдействието на БФС. На церемонията от името на..

публикувано на 09.04.24 в 17:59

Георги Николов с тежка контузия!

Георги Николов ще пропусне остатъка от сезона заради контузия. Това показаха медицинските прегледи, направени в последните дни. Нападателят на Ботев е със скъсани кръстни връзки и менискус и ще претърпи операция в близките дни. Николов напусна терена..

публикувано на 09.04.24 в 17:56

Локомотив измести Левски след 1:0 над Черно море

Локомотив (Пловдив) постигна минимална, но много ценна победа с 1:0 като домакин на Черно море в среща от 28-ия кръг на Първа лига. Единственото попадение в срещата реализира Оливер Камдем в 30-ата минута. По този начин играчите на Александър Томаш..

публикувано на 08.04.24 в 22:44

Томова с победа за България срещу Унгария

Виктория Томова изравни резултата на 1:1 победи в срещата между България и Унгария в мач от първа група на Евро-африканската зона на „Били Джийн Кинг къп". Надпреварата започна днес в Оейраш (Португалия).  Първата ракета на България се наложи над Наталия..

публикувано на 08.04.24 в 18:02

Григор Димитров с чист успех на старта в Монте Карло

Григор Димитров се класира за втория кръг на турнира от сериите „Мастърс" в Монте Карло с награден фонд от фонд 5 950 575.  Поставеният под №9 в схемата българин победи със 7:5, 6:2 №138 в световната ранглиста Валентин Вашеро от Монако. Срещата продължи..

публикувано на 08.04.24 в 18:01

"Ботев" направи 0:0 с ЦСКА 1948

Ботев (Пловдив) и ЦСКА 1948 направиха равенство 0:0 в двубой от 28-ия кръг на Първа лига. „Канарчетата“ могат да съжаляват, че не зарадваха своите фенове с победа, след като диминраха в големи част от двубоя и създадоха повече опасности за гол...

публикувано на 07.04.24 в 20:20

Григор Димитров срещу непознат опонент на старта в Монте Карло

Григор Димитров ще започне участието си на турнира в Монте Карло срещу участващия с „уайлд кард“ представител на домакините Валентин Вашеро. Надпреварата от сериите „Мастърс“ с награден фонд 5 950 575 евро ще се проведе в периода 7-14 април на клей..

публикувано на 06.04.24 в 18:04

Съдийски назначения 28-ти кръг Първа лига

Съдийската комисия към БФС обяви нарядите за предстоящия 28 кръг в Първа лига. В него пловдивските Ботев и Локомотив имат домакинства, съответно на ЦСКА 1948 и Черно море. В София предстои да се изиграе вечното дерби, което ще бъде ръководено от Драгомир..

публикувано на 05.04.24 в 18:00

Фенклубът на Локомотив с важен призив преди "битката за Европа"

Фенлубът на Локомотив призова всички да дойдат на стадиона и да подкрепят Локомотив в следващия мач арещу Черно море, който е в понеделник на стадион „Лаута“. Ето и какво написаха на официалната си страница: Локомотивци, След страхотния мач, изигран в..

публикувано на 05.04.24 в 17:57
ГеоргиНикилов с два гола срещу

"Ботев" с класика срещу "Берое"

Ботев (Пловдив) триумфира в Битката за Тракия срещу Берое. Гостите от Пловдив отказаха съперника си само за едно полувреме. Балоянис и Георги Николов дадоха солиден аванс на пловдивани до почивката. През втората част централният нападател на..

публикувано на 04.04.24 в 19:07