author: Екип Клуб Спорт

"Спарта" Монтана окупира първите места на боксов турнир във Враца

Във Враца се проведе първия по рода си турнир по бокс под надслов "Не на агресията". Турнирът бе организиран от местния боксов клуб "Ол Старс" с подкрепата на кмета Калин Каменов. Участваха клубове от Ботевград, Плевен, Костенец, Козлодуй, Монтана и..

03.09.23 15:41 |

Сребро за видински лекоатлет от "А1 Атлетика за младежи"

Сребърен медал спечели състезателят на видинския клуб по лека атлетика "Радуканови" Васил Антонов от втория за тази година турнир от националната веригата "А1 Атлетика за младежи". Миналогодишният шампион във веригата завърши на второ място след упорита..

05.05.22 09:31 |

"Дреновец" надигра "Павликени"

"Дреновец" записа втора поредна победа, като надигра "Павликени" с 3:1 в среща от 28 кръг на Северозападната Трета лига. Първото полувреме премина равностойно и завърши при резултат 0:0. Втората част започна с нелеп автогол на Христо Карлуковски. Домакините..

01.05.22 15:35 |

"Бдин" допусна загуба от дубъла на "Ботев"

Дублиращият отбор на "Ботев" Враца победи изненадващо с 2:1 "Бдин" Видин в среща от 28-ия кръг на Северозападна Трета лига. Домакините откриха в 15-ата минута чрез Пламен Спасов. Десет минути преди края на първото полувреме "Бдин" успя да изравни с гол на..

01.05.22 15:26 |

Злато, сребро и четири бронза за джудоките на Пламен Петров

Състезателите на видинския клуб "Борба, самбо, джудо" спечелиха шест медала от Държавния личен шампионат по джудо за момчета и момичета, юноши и девойки, младша възраст. Домакин на състезанието бе "Неврокоп арена" в Гоце Делчев. Георги Миков стана..

17.04.22 18:43 |

Три медала за "Бъдин" Видин от Държавния шампионат по джудо

Три призови места заслужиха джудоките на видинския клуб "Бъдин" от Държавния личен шампионат за момчета и момичета, юноши и девойки младша възраст, който се проведе в Гоце Делчев. При момичетата шампионка в категорията до 57 кг. стана Сияна Кръстева, а..

17.04.22 18:25 |

Две победи за "Видабаскет" на турнир в Правец

Момчетата до 14 години на видинския баскетболен клуб "Видабаскет" записаха две победи днес на последния регионален турнир от държавното първенство в Правец. Възпитаниците на ст.-треньора Николай Колев се наложиха последователно над връстниците си от..

27.03.22 18:45 |

Пет медала за състезателите на "Бъдин" Видин

Панагюрище бе домакин на Държавния личен отборен шампионат по самбо за юноши и девойки до 18 години. Състезателите на видинския клуб "Бъдин" се пребориха за 4 медала. Един сребърен за Мария-Антония Стоянова в категория до 54 кг и три бронзови за Емма..

27.03.22 16:48 |

Силен уикенд за видинските самбисти

3 медала от Държавните шампионати по самбо за юноши и девойки до 18 и до 20 години в Панагюрище спечелиха състезателите на видинския клуб "Борба, самбо, джудо". Симона Младенова завоюва бронзов медал при девойките до 18 г. и сребърен при девойките до 20..

27.03.22 16:36 |

"Бдин" обърна "Янтра" за 3:1

"Бдин" Видин записа победа с 3:1 като гост на "Янтра" Полски Тръмбеш в среща от 23 кръг на Северозападната Трета лига. Домакините откриха резултата още във втората минута с гол на Тихомир Антонов. Гостите от Видин изравниха в 16-ата минута след попадение на..

26.03.22 19:07 |