от 15.00 часа

author: Любо Анреев

Вокална група

Млади таланти от Монтана ще участват на Световния шампионат по сценични изкуства

Млади певци от Монтана ще бъдат в отбора на България за Световния шампионат по сценични изкуства . Възпитаниците на ОДК "Ние, врабчетата" спечелиха правото на участие след отлично представяне на международен конкурс в Рим. В журито бяха двама от..

17.03.24 10:15 | Арт

"Дунав" спечели дербито с "Вихър"

"Дунав" /Лом/ победи с 2:0 при гостуването си "Вихър" /Николово/ на старта на пролетния дял на четвърта монтанска футболна дивизия. Мачът предизвика изключително голям зрителски интерес. Няколко добри намеси на вратаря Даниел Първанов не позволиха на..

19.03.23 14:43 |

Баскетболният "Монтана" с три националки

Женският баскетболен тим на "Монтана" има три националки. Гардът Анджелика Митрашинович е извикана на лагер със Северна Македония, а Габриела Николова и Александра Петрова- с българския национален тим. Митрашинович заминава за родината си..

02.02.23 14:36 |

Равен резултат за децата от Монтана и Ботев

Децата на Монтана и Ботев /Враца/ направиха 1:1 в контролна среща. Мачът се игра на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста”. Към него имаше голям интерес от страна на родителите и на двата тима. До почивката младите надежди на Монтана и Ботев,..

05.02.20 17:53 |

Държавата търси начин да се задържи цената на водата в монтанските общини

Държавата търси начин да се задържи цената на водата в монтанските общини Георги Дамяново, Чипровци, Вършец и Вълчедръм.  Планираният скок е 110 процента и местните хора отказват да плащат, тъй като във водата беше открит арсен.  Заместник-..

16.09.17 13:17 | България
Майкъл Иванов и Иван Петров в оспорвана битка на „Ридо“

Иван Петров от Монтана финишира първи на републиканското по мотокрос

Иван Петров от Монтана с "Хускварна" завърши с победа републиканския шампионат по мотокрос за 2016 година. Състезателят на МСК Севлиево спечели надпреварата в МХ 2, на пистата в Айтос. Прибързана реакция доведе до лош старт на Иван Петров в..

17.10.16 14:13 |

Промени при старта на подготовката за футболния "Монтана"

"Монтана" започна с промени зимната си подготовка. Досегашният помощник Иво Тренчев и треньорът на вратарите Мирослав Митев се разделят с отбора по взаимно съгласие. Михаил Ролев ще е новият наставник на вратарите. След 18 години Ролев отново се..

06.01.16 17:38 |
Всички новини: днес | вчера