Даниел Николов: Доста неща знам, но още много имам да уча

Автор:

Варненският клуб по ветроходство „Черно море Бриз“ отскоро има нов председател. Росен Марангозов, който ръководеше дълго време клуба предаде щафетата на дългогодишния състезател Даниел Николов. Така Марангозов остава само президент на ветроходната федерация, а Николов поема клубните дела. Едно от първите му големи изпитания беше завършилата преди дни ветроходна регата „Бриз“. Ето какво сподели новият ръководител на клуба.

Интервюто с дани Николов е направено минути преди старта на 44-та ветроходна регата "Бриз"

Янислав Тодоров - шампионът на 10.5 км на маратон "Варна"

Янислав Тодоров спечели златото на 10.5 км на маратон "Варна". той дълго време живя във Варна и познава трасето, затова потвърди, че му е било лесно. Янислав не крие, че дистанцията на 10 км е любимата му и се чувства най-силен в нея. Мисли и за класическата дистанция и няма да е далече времето, когато ще го видим и по дългата дистанция.

публикувано на 13.05.24 в 15:05

Наближава регатата "Варна ченъл къп"

Предстои поредното издание на ветроходната регата „Варна ченъл къп“. Проявата е от 23-26 май. Регатата се организира от Община Варна, „Ултрамарин ВСК“ и яхт клуб „ЛЗ яхтинг 1991“. Предварителни заявки ще се приемат до 22 май 2024 г. Подаването на заявки ще се извършва от 10:00 до 19:00 часа на – 23 май 2024 г. в регатния офис. 6.3 Подаване на..

публикувано на 13.05.24 в 14:15

Отборът на "Бяла" на победа от титлата

Първи мач от Суперфинала в първенството на България по хандбал за жени. Бяла - Етър 64 - 39:33 (21:13) Бяла поведе с 1:0 победи в серията. Така възпитаничките на Виктория Жосан се нуждаят от още един успех, за да спечелят четвърта поредна шампионска титла.Вторият мач от серията е на 19 май във Велико Търново.

публикувано на 13.05.24 в 13:25

Стоян Владков Рекорден брой участници на маратон „Варна“ имаше вчера, повече от 1200 души бягаха в 9-то издание на маратона. Днес ви срещаме с най-добрите българи, които заслужиха място на почетната стълбичка. Памела Ени /снимката горе/, победителка на 10.5 км и Стоян Владков, най-добрият българин на 21 км.

публикувано на 13.05.24 в 11:55

"Спартак"-Варна вече официално е шампион на Втора лига

ФК Спартак Варна II се наложи с 5:1 над Черноломец (Попово) в 27-ия кръг на Североизточна Трета лига на СК Локомотив. За 14-а победа през сезона се разписаха Цветослав Маринов, Мартин Янакиев, Александър Александров, Александър Йорданов и Стефан Стоянов. Успехът за соколите, водени от Иван Цветанов, ги изравни на пета позиция именно с Черноломец..

публикувано на 13.05.24 в 10:33

Краснобаева отново блести и печели медали

С надпреварата във финалите на отделните уреди при жените приключи надпреварата на ДП категория "Елит" – Приз "Мария Гигова". В тези финали най-силно игра Елвира Краснобаева, която получи 37.450 на обръч и 37.300 на топка и се окичи безапелационно със златните медали. На топка и лента шампион стана Стилияна Николова, която получи 35.450 за бухалки и..

публикувано на 13.05.24 в 10:32

”Комфорт”-Варна постигна 4 победи

В гр.Пловдив се проведе II етап, I турнир от Висша лига -жени по тенис на маса, сезон 2023/24г.СКТМ ”Комфорт”Варна постигна 4 победи срещу отборите на Стамболийски 4:0, ЦСКА”София 4:0, Две Могили 4:1 и Пин Понг-София с 4:0. До момента състезателките на треньора Стоян Поппетров са едноличен лидер в класирането, като в следващия кръг в София (15-16.06)..

публикувано на 13.05.24 в 10:30