Любенова спечели златен медал

Автор:

Международен Лекоатлетически турнир “Самарско знаме” в Стара Загора. Отлично представяне на тримата участници от СКЛА “ЕВЪР”- Варна с постигнати лични резултати.
- Стефания Любенова -златен медал на 1500м. - девойки под 16 години - 4.52.29. Юношите Руслан Янев и Радослав Илиев участваха при мъжете.
- Руслан Янев -сребърен медал на 800м. - мъже - 1.55.24
- Радослав Илиев - бронзов медал на 800м. - мъже - 1.55.56
Треньори са Крум Крумов и Цонка Господинова.

Изиграха се два мача от турнира във Варна

С два резултатни двубоя стартира осмото издание на международния турнир по плажен футбол във Варна. В първата среща домакините от МФК Спартак биха с 8:2 румънския IPA. По два пъти се разписаха Павел Стоев и Георги Димитров, а по веднъж - Павел Адамов, Илиян Илиев, вратарят Добромир Господинов и капитанът Калоян Цветков. За съперника реализираха Йонут и..

публикувано на 31.05.24 в 22:29

Силен турнир по плажен футбол във Варна

Утре във Варна започва осмото изданние на силния международен турнир по плажен футбол - Varna International Beach Soccer Cup 2024. В надпреварата ще участват четири тима, които от петък до неделя ще се срещнат по-между си. Шампионът на Турция и румънския ИПА пристигат в морската столица, където заедно с първенеца на страната МФК Спартак и МФК Монтана ще..

публикувано на 31.05.24 в 10:35

Томова приключи с Ролан Гарос

Виктория Томова отпадна във втория на Откритото първенство на Франция по тенис. Първата ракета на България отстъпи с 5:7, 7:5, 1:6 на №37 в световната ранглиста Синю Уан от Китай. Срещата продължи 2 часа и 19 минути.В първия кръг Томова елиминира с 6:3, 7:6(5) №18 в световната ранглиста Екатерина Александрова от Русия.

публикувано на 31.05.24 в 09:55

Сериозна успешна серия за Нестеров

Варненският тенисист Пьотр Нестеров се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на клей в Констанца (Румъния). Той победи италианеца Алесандро Белифемине с 6:3, 7:6 (3). Пьотр записа 12-и пореден успех във веригата на Световната федерация по тенис ITF.

публикувано на 31.05.24 в 09:35

Нов договор за Бусато

Вчера сърцатият вратар на ЦСКА преподписа своя договор и ще продължи да бъде lв столичния клуб в следващите 2 години, като контрактът му е с опция за удължаване от още 1.С „червената“ фланелка Бусато има 186 мача, като в десетки от тях се е отличавал със страхотни спасявания и неведнъж е бил в основата на победите..Включен е в идеалния отбор за..

публикувано на 31.05.24 в 09:05

Пламен Христов няма да е треньор на "Черно море"

Пламен Христов е новият наставник на мъжкия волейболен тим на "Дунав"-Русе. Той подписа договор за една година и ще води крайдунавския тим в първенството. Пламен Христов сподели, че е имал намерение да довърши започнатото в отбора на "Черно море", но не е получил оферта за новия сезон и е приел поканата на русенския тим. Интерес към него е имало..

публикувано на 31.05.24 в 08:03

"Ботев" -Враца остава в елита

Ботев (Враца) остава в efbet Лига и през следващия сезон.Тимът на Христо Янев победи Марек след изпълнение на дузпи. Пълна драма, луд мач, гърмяща атмосфера. Двата тима завършиха наравно 1:1 след 120 минути. С общ резултат 5:3 Ботев си гарантира оставането в елита. БОТЕВ (ВРАЦА) - МАРЕК 1:1 (5:3) 1:0 Мартин Смоленски (50) 1:1 Александър..

публикувано на 31.05.24 в 08:02