Второ полувреме

СнимкаSome Details

Футболистите на Славейков отново са шампиони

Футболистите от  5 – 7 клас  от отборите на кърджалийското Средно училище „П. Р. Славейков“ станаха шампиони на Областното първенство по футбол в Джебел, продължило цяла седмица.  Финалния  сблъсък във възрастова група 5 – 7 клас стигнаха отборите на..

публикувано на 10.03.23 в 13:36

Арда гостува на Славия

ПФК Славия 1913 и ПФК Арда Кърджали 1924 се изправят в двубой в неделя. Нашият отбор гостува на Славия. Главен съдия ще е Ивелин Венциславов Занев.  Мачът от 23-ия кръг на efbet Лига е в неделя, 12 март, от 12:00 часа на стадион "Александър Шаламанов"...

публикувано на 10.03.23 в 09:39

Ученическите игри по футбол в Джебел продължават

В Джебел се проведе Областният етап от Ученическите игри по футбол за ученици от V до X клас  на реновирания спортен комплекс в Джебел. Ученическото първенство по футбол, продължило цяла седмица, се проведе в две възрастови групи: 5 – 7 клас /момчета/ и..

публикувано на 10.03.23 в 09:24
Арда - Ботев 2:1

Септември и Ботев (Пд) откриват кръга в Първа лига

Отборите на Септември и Ботев (Пловдив) се изправят един срещу друг в първи мач от 23-ия кръг на Първа лига, който ще се играе в петък, 10 март, от 17:30 часа на Националния стадион "Васил Левски". Главен съдия на мача ще бъде Волен Чинков с помощници Иво..

публикувано на 10.03.23 в 09:08

Цветелина и Сиделя ще представят Ардино на Елитния тенис на маса в Панагюрище

В Панагюрище предстои седмото издание на турнира за тенис на маса на най-високо ниво у нас.  Тенисистките от Спортен клуб „Юнак" от  Ардино Сиделя Мутлу и Цветелина Георгиева тренират усилено за предстоящата надпревара, където ще се състезават наравно..

публикувано на 09.03.23 в 14:07

Арда съкруши пловдивския Локомотив

Арда съкруши Локомотив (Пд) с 5:0 в мач от 20--тия кръг на efbet Лига. Мачът се игра днес на "Арена Арда", а главен съдия на срещата бе Красен Георгиев. Небесно сините от Кърджали изиграха едно перфектно първо полувреме, в което създадоха..

публикувано на 17.02.23 в 19:20

"Арда" със сериозен противник в четвъртфинала за "Купата на България"

Отборът на ПФК Арда ще посрещне тима на ЦСКА 1948 в мач от четвъртфиналната фаза за "Купата на България". Това отреди тегленият днес жребий в централата на Българския футболен съюз. Другите четвъртфинални двойки са Локомотив (София) - Славия, Лудогорец -..

публикувано на 12.12.22 в 14:39

Тънка засада и напречна греда лишиха "Арда" от точка в мача с ЦСКА

Отборът на "Арда" загуби с 1:3 от ЦСКА в мач от 16-тия кръг на ефбет Лига. Една среща в която кърджалийскитв футболисти можеше да измъкнат поне точка, но класата на "червените" надделя. Мачът започна много добре за домакините. Още в 5-тата минута Станислав..

публикувано на 28.10.22 в 20:28

Четири гола, три червени картона и много емоции на "Арена Арда"

Отборите на "Арда" и "Локомотив" не успяха да се победят и завършиха наравно 2:2 в първия мач от 15-тия кръг на efbet Лига. Мачът започна отлично за домакинити. В 18-та минута Иван Тилев бе точен с изстрел от границата на наказатерлното поле. В 31-вата..

публикувано на 21.10.22 в 21:41

Емилия Стоянова стана бронзов медалист на Световното по канадска борба в Румъния

Емилия Стоянова стана 3-та на 22 -рото Световното първенство по канадска борба в Констанца, Румъния. Как се представиха и останалите участници от Спортно туристически клуб за хора със  сензорни увреждания, чуйте от бронзовата ни медалистка:

обновено на 06.11.19 в 14:16