17-годишните национали претърпяха загуба

Автор:

Юношеският национален отбор на България до 17 години загуби третия си и последен мач от Елитния кръг на квалификациите за Евро 2024. Българите отстъпиха срещу Уелс с 1:2 и напуснаха надпреварата без победа.
Божидар Петров си отбеляза автогол в 52-рата минута. В 89-ата минута Михаил Полендаков реализира почетно попадение за нашите.

Тук можете да видите част от атмосферата на стадион "Тича" от снощи по време на мача на "Черно море" срещу "Локомотив " -Пловдив, спечелен от варнеци с 1-0.

публикувано на 29.04.24 в 10:52

Лудогорец пропусна да стане предсрочно шампион

Лудогорец не успя да стане шампион за 13-и път още на 28 април, правейки изненадващо 3:3 с Крумовград в Разград. Гостите поведоха с 2:0 до почивката след голове на Алекс Колев и Серкан Юсеин. В началото на втората част „орлите“ заиграха много силно и бързо стигнаха до 2:2, а после и до обрат – 3:2, преди капитанът Антон Недялков да си отбележи..

публикувано на 29.04.24 в 10:47

Рами Киуан взе европейска титла за България

Рами Киуан е европейски шампион! Въпреки всички трудности, които срещна във финалната битка, националът ни покори върха на Стария континент при 75-килограмовите в Белград. Под наставленията на Жоел Арате, Валентин Поптолев и Александър Александров той наложи волята си в кървава битка над руснака Джамбулат Бижамов. Рами показа страхотен характер..

публикувано на 29.04.24 в 10:46

Две тържавни титли пристигнаха във Варна

Проведе се Държавното първенство по катерене в дисциплина боулдър в град Стара Загора за деца 1-5гр. Участие взеха над 140 състезатели. "Варнаклайминг" излъчи седем състезатели в отделните възрастови групи, като двама от тях станаха държавни шампиони. Ралица Белчева във втора група и Михаил Рафаилов във четвърта група взеха златото. Останалите..

публикувано на 29.04.24 в 10:45

35 арестувани след вчерашното дерби между ЦСКА и Левски

Не са регистрирани напрежение и по-сериозни инциденти по време на футболната среща между отборите на ЦСКА и Левски. Задържаните са общо 35 души за носене на забранени предмети, маски, пиротехника, както и за притежание на наркотици, съобщиха официално от СДВР. На изградените в района на стадиона..

публикувано на 28.04.24 в 12:13

Децата на "черно море" записаха победа

Във Варна завърши груповият турнир от Държавното първенство по миниволей. В тази надпревара участват състезатели до 13 години. Трябваше да участват три отбора- "Черно море", "Перун" Варна и "Торо волей"- Варна. Отборът на "Торо" не се яви. Тимът на "Черно море" записа победа с 2-0 гейма срещу състава на "Перун". Всъщност и двата отбора се класират за..

публикувано на 28.04.24 в 10:12

Давид Иванов спечели сребро

Давид Иванов спечели сребърен медал за България на кон с гривни на Европейското първенство по спортна гимнастика в Римини, Италия. КОН С ГРИВНИ - 14.3000 !!!! ХАЛКИ - 12.900 - 6-ти УСПОРЕДКА -12. 666 - 7-ми

публикувано на 28.04.24 в 10:10