Шеф в ЦСКА - София: Иван Вуцов мислеше постоянно за развитието на футбола

Спортният директор на ЦСКА-София Пламен Марков заедно с легендата на червения клуб и българския футбол Димитър Пенев също дойдоха да изпратят Иван Вуцов в последния му път. Бившият футболист, треньор и ръководител почина в петък на 79-годишна възраст, а..

публикувано на 21.01.19 в 15:18
Георги Дерменджиев започва работа в Левски

Дерменджиев: Левски е марка, не можех да откажа

Новият на наставник на Левски Георги Дерменджиев заяви, че няма да търси оправдания за резултатите на тима в това, че е поел състава в средата на сезона. Той демонстрира амбиции да превърне "сините" в силен състав, в който гръбнакът да е от..

публикувано на 21.01.19 в 15:11
Павел Колев и Георги Дерменджиев заминаха заедно за Кипър

Новият шеф в Левски: Няма опасност за евролиценза

Новият изпълнителен директор на Левски Павел Колев коментира треньорската рокада начело на "сините". Силният човек на "Георги Аспарухов" говори пред медиите, преди да замине към лагера в Кипър заедно с новия наставник Георги Дерменджиев...

публикувано на 21.01.19 в 14:54
Бинев и Далаклиев са номер 1 при мъжете, а Теодор Георгиев е треньор на годината в таекуондото

Бинев и Далаклиев са номер 1 при мъжете, Теодор Георгиев е треньор на годината в таекуондото

Европейският шампион за мъже Калоян Бинев и спечелилият сребърен медал от световните военни игри Владимир Далаклиев бяха обявени за най-добри състезатели при мъжете за 2018 година по време на официалната гала- вечер организирана от БФ по таекуондо..

публикувано на 21.01.19 в 11:32
Антонио Олива: Ивет Горанова е готова да стане олимпийски шампион

Антонио Олива: Ивет Горанова е готова за олимпийски шампион

Миналата седмица националният отбор по карате проведе тренировките си под ръководството на най-добрия международен инструктор в света Антонио Олива. Испанският специалист даде своите насоки на треньорите и на състезателите, които са на олимпийска..

публикувано на 21.01.19 в 09:49
Александра Фейгин с нова кратка програма на ЕП по фигурно пързаляне с Минск

Александра Фейгин ще представи нова кратка програма на европейското първенство по фигурно пързаляне, което ще се проведе от 24 до 27 януари в Минск (Беларус), това съобщи специално за БНР фигуристката.  Програмата е поставена през октомври от..

публикувано на 21.01.19 в 09:11

ЦСКА София загуби от деветия в Унгария

ЦСКА допусна загуба с 1:3 от деветия в унгарското първенство ФК Академия Пушкаш във втората си контрола от подготвителния лагер в Марбея, Испания.     И трите гола "червените" инкасираха през второто полувреме, когато старши треньорът на ЦСКА Нестор Ел..

публикувано на 20.01.19 в 19:28

Манчестър Сити запази разликата с Ливърпул

Шампионът на Англия Манчестър Сити победи с 3:0 като гост Хъдърсфийлд в мач от 23-ия кръг на Висшата лига.  Футболистите на Пеп Гуардиола вече имат 56 точки и изостават със 4 от лидера Ливърпул. Хъдърсфийлд заема последно място в подреждането с едва 11..

публикувано на 20.01.19 в 18:22

Бетис победи Жирона с дузпа в добавеното време

Серхио Каналес реализира дузпа в четвъртата минута на добавеното време и така донесе победата на Бетис срещу гостуващия Жирона в среща от 20-ия кръг на футболното първенство на Испания.     Домакините поведоха още в 12-ата минута след страхотно..

публикувано на 20.01.19 в 17:12
Линдзи Вон обяви, че слага край на кариерата си

Линдзи Вон слага край на кариерата си

Ски-звездата от САЩ Линдзи Вон обяви, че днешният старт в Супер Г от Световната купа в алпийските дисциплини в Кортина д'Ампецо най-вероятно ще бъде последен за нея. Вон не успя да завърши надпреварата, която беше спечелена от сънародничката й..

публикувано на 20.01.19 в 17:03