Акценти
Ювентус без пробеми срещу Бреша – 2:0

Отборът на Ювентус нямаше никакви проблеми и постигна лесно 2:0 над Бреша в мач от 24-ия кръг на италианското първенство по футбол. Попаденията за домакините вкараха Пауло Дибала в 38-ата и Хуан Куадрадо в 75-ата. В състава на треньора Маруцио Сари не..

публикувано на 16.02.20 в 18:30
Българите със слаби резултати на шорттрек в Нидерландия

Катрин Маноилова се класира на 29-о място във втория старт на 1000 метра на Световната купа по шорттрек в Дордрехт (Нидерландия). В този старт двойната дисциплина е 1000 метра. В първия старт на 1000 метра вчера Маноилова завърши на престижното седмо..

публикувано на 16.02.20 в 18:04
Французинът Емилиан Жаклен (в средата) спечели титлата

Красимир Анев с добро класиране на световното по биатлон

Силно състезание направи Красимир Анев, който се нареди на 13-а позиция преследването на 12.5 км на световното първенство по биатлон в италианския зимен център Антхолц. Той пропусна един изстрел и финишира с пасив от 2:03.9 минути. Владимир Илиев е..

публикувано на 16.02.20 в 17:33
Втора лига

Резултати от 19-ия кръг на Втора лига по футбол

Резултатите от мачовете в 19-ия кръг на Втора лига по футбол: Лудогорец 2 - Локомотив  (Сф)    2:1 Хебър - Спартак (Вн)      3:0 Черноморец (Балчик) - Локомотив (ГО)  2:0 Литекс - Струмска слава  0:2 Кариана – Поморие    отложен От..

публикувано на 16.02.20 в 17:06
Ботев и Локомотив завършиха 0:0

И пловдивското дерби като софийското – 0:0

Отборите на Ботев и Локомотив завършиха 0:0 в очаквания с интерес мач от 21-ия кръг на Първа лига по футбол. Така пловдивско дерби завърши като софийското между Левски и ЦСКА София ден по-рано. Преди началния съдийски сигнал  футболистите на..

публикувано на 16.02.20 в 16:48
Елфин Евънс (Великобритания) с

Британец спечели рали „Швеция“

Елфин Евънс (Великобритания) с "Тойота Ярис" спечели рали „Швеция“, втори кръг от сезона в световния шампионат по автомобилизъм и за първи път в кариерата си излезе начело в генералното класиране. Евънс триумфира с общо време 1:11:43.1 час и има..

публикувано на 16.02.20 в 16:41
Петра Влъхова

Пета победа през сезона за Петра Влъхова

Петра Влъхова спечели слалома за жени в Кранска гора (Словения), валиден за Световната купа по ски алпийски дисциплини. Състезателката от Словакия бе четвърта след първия манш, но успя да спечели трета поредна победа в тази дисциплина след силно второ..

публикувано на 16.02.20 в 16:32
Първите три състезателки в преследването на 10 км на световното по биатлон в Антхолц

Престижно класиране за Милена Тодорова на световното по биатлон

Милена Тодорова направи много силно състезание и завърши на 18-о място в преследването на 10 км на световното първенство по биатлон в италианския зимен център Антхолц. Тя пропусна само една мишена във втората си стрелба и завърши на 1:32.6 минута след..

публикувано на 16.02.20 в 15:15
Призьорите на състезанието по ски полети в Теплиц-Бад Митерндорф

Зографски е 27-ми на ски полети в Австрия

Владимир Зографски завърши на 27-мо място в състезанието по ски полети в Теплиц-Бад Митерндорф (Австрия) от Световната купа по ски скок. Състезанието бе прекъснато малко преди края заради бурен вятър и така вторите скокове на състезателите, които бяха..

публикувано на 16.02.20 в 14:48
Димитър Димитров-Херо

Димитър Димитро-Херо: Пропуснахме добри положения, но за щастие в края имахме късмет

Старши треньорът на Берое Димитър Димитров-Херо, заяви след победата с 2:0 над Етър (Велико Търново) в 21-ия кръг на Първа лига по футбол: „Футболът е концентрация от първата до последната минута. Първото полувреме не седяхме добре, но втората част бе..

публикувано на 16.02.20 в 14:35